NOVINKY

KOŠICE NIGHT RUN 2018: BEŽCI SI 7. ROČNÍK UŽIJÚ PRESNE 7. SEPTEMBRA
Pridal: Administrator, 11.07.2018

Košický nočný beh nie je pre východniarov novinkou, populárne športové podujatie má svoje stále miesto v nejednom bežeckom kalendári. Do metropoly východu sa Košický Nočný Beh vráti už o necelé dva mesiace, buďte jeho súčasťou a zaregistrujte sa spoločne s priateľmi ešte dnes.

Prvý septembrový piatok bude patriť bežcom a ich fanúšikom. Aj siedmy ročník sľubuje trať v centre Košíc sprevádzanú fanúšikmi, hudobné pódiá popri trati, originálne bežecké tričká a medailu pre každého, kto dobehne do cieľa, a to bez ohľadu na výsledný čas. Bežci sa vyberú na trať dlhú desať kilometrov (10K). Na štartovú čiaru sa opäť postavia aj žiaci základných škôl, ktorí odbehnú jeden okruh (5K) po historickom jadre mesta.

Medaila pre každého, hodnotné ceny pre najrýchlejších
Bežci sa aj tento rok môžu tešiť na medailu v originálnom dizajne, traja najrýchlejší v ženskej a mužskej kategórii však získajú aj produktovú podporu, a to v hodnote 200,- €, 150,- € a 100,- €. Čas si zaručene budú sledovať i tímy, ten najrýchlejší s najnižším priemerným časom získa produktovú podporu v hodnote 100,- €.

Košický nočný beh je populárny aj u nebežcov. Popri trati si tradične hudobné pódiá užijú nielen športovci, ale aj všetci návštevníci podujatia, ktorí prídu, aby povzbudili svojich favoritov. Tento športový sviatok v hudobnom duchu a jedinečnej atmosfére by ste si nemali nechať ujsť ani vy, zaregistrujte sa ešte dnes na www.nightrun.sk.


---------